Ankara jinekolog muayenehanemiz Çankaya ilçesinin Çukurambar semtindedir. Ankara Ticaret Merkezindeki kliniğimizde hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Bilgi ve randevu için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de neredeyse her ilde jinekolog muayenehanesi bulunmaktadır. Jinekolog muayene ücretleri bulunduğu ile, ilde bulunduğu bölgeye göre değişmektedir. Ankara jinekolog muayenehanemiz hizmetinizdedir.

Jinekolog Ankara diye arama yapıldığında onlarca jinekolog doktor listelenecektir. Ankara Jinekolog doktorları arasında Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş Çankaya ilçesinde Çukurambar semtinde hizmet vermektedir. Ankara jinekolog muayene fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Ankara jinekolog muayene ücretleri oldukça değişkendir. Uygulanacak tedaviye ve muayene şekline göre ankara jinekolog muayene fiyatları 2024 farklılık göstermektedir. Ankara jinekolojik muayene ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Jinekolog Muayenehanesinde hangi işlemler yapılır?

Ankara kadın hastalıkları muayenehanesinde gebelik takibi, 4 boyutlu ultrason, NST takipleri, gebelikte istenen tüm kan ve idrar testleri, ikili test, üçlü test, dörtlü test, NIPT testi (anne kanından fetal down sendromu taraması)yapılmaktadır. Bunların yanında jinekolojik hasta muayenesi, ultrason, parça alma, miyom takibi, çikolata kisti takibi, hpv testi ve hpv tedavisi, genital siğil tedavisi, vajinismus tedavisi, aşılama tedavisi ve tüp bebek tedavisi takipleri yapılmaktadır. Lokal anestezi ile basit genital estetik operasyonlar da yapılabilmektedir. Kliniğimizin nezih ortamında vajinismus tedavisi ile problemlerinizden 1-3 seansta kurtulabilirsiniz.

Ankara jinekolog doktorları, jinekolojik rahatsızlıkların tedavisinde ve gebelik takibi ile ilgili sizlere yardımcı olmaktadır. Miyom ameliyatı, çikolata kisti ameliyatı ya da rahim alma ameliyatı yanında normal doğum veya sezeryan doğum konusunda da oldukça uzmanlaşmış hekimlerdir. 

Ankara Jinekolog Muayenehanemiz

​Ankara Kadın Doğum Uzmanı Tavsiyesi

Ankara kadın doğum uzmanı tercihinde en önemli nokta güvendir. Öncelikle doktorunuzla aranızda güçlü bir güven bağı oluşması lazım. Doktorunuzla her konuda rahatlıkla iletişim kurabilmeniz son derece önemlidir. Elbette jinekolog muayene ücretleri de bir tercih nedenidir. Yine muayene olacağınız merkezin temiz ve nezih olması da ayrı bir tercih nedenidir. Tüm bu kriterleri bizim jinekolog doktorlarımızda ve jinekolog muayenehanemizde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara jinekolog tavsiye konusunda elbette çevrenizdeki arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan öneri alabilirsiniz. Yine internetten ya da sağlık sitelerinden jinekolog tavsiyelerine bakabilirsiniz. Sosyal medyadan takip ettiğiniz jinekolog doktorları inceleyebilirsiniz. Ancak unutmayın en iyi kararı yine siz vereceksiniz. Hastanın beklenti seviyesine göre doktordan memnuniyet derecesi oldukça değişkendir. Aydın doktordan bir hasta memnun olurken, bir başka hasta memnun olmayabilir.

Ankara jinekolog tavsiye noktasında en doğru kararı vermek için bire bir doktorla tanışmanız en doğrusu olacaktır. İnternet ortamındaki ya da sağlık sitelerindeki pekçok yorumun kasıtlı olarak yazıldığı veya yazdırıldığı bir ortamda doktor öneri yorumlarına göre karar vermek çok doğru olmayacaktır.

Ankaranın en iyi kadın doğum doktorları, elbette sizin için en iyi iletişim kurduğunuz doktorlardır. Her zaman rahatlıkla ulaşabileceğiniz, her türlü soruyu rahatlıkla sorabileceğiniz kadın doğum doktoru sizin için en iyi kadın doğum doktorudur.

Ankara Jinekolog Muayenehaneleri Nerelerdedir?

Ankara özel jinekolog muayenehaneleri Çukurambar semtinde yoğunlaşmıştır. Tüm branşlarda uzman hekim muayenehaneleri mevcuttur. Ankara jinekolog muayenehaneleri içerisinde bizim kliniğimiz Çukurambar semtinde oldukça merkezi bir noktada olup Konya yolunun arkasındadır. Muayenehanemizde her türlü kan ve idrar testleri ile patoloji testleri yapılmaktadır. Ankara jinekolog muayene ücretleri oldukça farklılık gösterebilmektedir. Jinekolog muayene ücretleri Ankarada muayene olacağınız hekimin çalıştığı kuruma, akademik ünvanına ya da çalıştığı semte göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Kadın Doğum Doktorlarımız

Ankara kadın doğum doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş ile tanışmak için sizleri de merkezimize bekliyoruz. Jinekolojik muayene ve gebelik takiplerinizi kliniğimizin nezih ortamında, mahremiyete önem verilen bir hizmet anlayışı ile yaptırabilirsiniz. Doktorlarımız ameliyatlarını Ankaranın anlaşmalı tüm hastanelerinde yapmaktadır. Anlaşmalı hastanelerimiz arasında Medicana, Memorial hastanesi, Koru hastanesi, Liv hospital, Akay hastanesi, Güven hastanesi ve bunların yanında pekçok hastane yer almaktadır.

Doç. Dr. Nermin Köşüş – Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Doç. Dr. Aydın Köşüş – Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Ankara Kadın Hastalıkları Muayenehane Adresimiz

Ankara Jinekolog Muayenehanemiz

Kızılırmak Mah. 1450 Sok. Ankara Ticaret Merkezi

B Blok No:4 Çukurambar Çankaya ANKARA

jinekologankara@gmail.com

0312 285 85 88

0555 022 86 22

Ankara jinekolojik muayene randevusu için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Ankara jinekolog muayene ücretleri bilgi ve randevu için arayınız.

Ankara tüp bebek tedavisi detaylı bilgi için tıklayınız…

JİNEKOLOG ANKARA

Tüm makaleleri gör

83 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

JİNEKOLOG ANKARA

Latest videos

DOÇ. DR. NERMİN KÖŞÜŞ

Ankara jinekolog Doç. Dr. Nermin Köşüş
Ankara jinekolog Doç. Dr. Nermin Köşüş

DOÇ. DR. AYDIN KÖŞÜŞ

Doç. Dr. Aydın Köşüş
Doç. Dr. Aydın Köşüş